hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

اولویت بندی پروژه های طراحی سایت و توسعه آن

اولویت بندی پروژه های طراحی سایت و توسعه آن , توسعه وب سایت

قطعا همانطور که میدانید طراحی ارزان سایت یک پروسه نسبتا زمان بر است و از مراحل مختلفی تشکیل شده که یکی پس از دیگری انجام و در نهایت شما صاحب یک وب سایت خواهید شد اما برای استفاده از ظرفیت ها و در واقع استفاده صحیح از توانایی ها و قابلیت های یک وب سایت ، پس از طراحی و بهینه سازی سایت ( در ابتدای امر بهینه سازی ساختار سایت و آماده نمودن بستر مناسب برای بهینه سازی کامل سایت در زمینه های مختلف من جمله محتوا ) خود نیازمند توسعه حرفه ای وب سایتتان میباشید. قطعا توسعه حرفه ای و صحیح یک وب سایت نیازمند زمان بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت میباشد زیرا طراحی سایت شما قاعدتا یک بار و برای همیشه یا مدتی طولانی انجام میشود اما توسعه یک وب سایت در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته انجام میپذیرد آن هم برای همیشه ، نه مدت زمانی محدود. در واقع توسعه یک وب سایت محدود به مدت زمان خاصی نبوده و نیازمند تلاش های شما به صورت پیوسته و مکرر است زیرا وب سایتی موفق خواهد بود که صاحبان آن به صورت پیوسته به سمت موفقیت در حرکت باشند. یکی از اساسی ترین نکات در زمینه توسعه وب سایت ، اولویت بندی پروژه ها و مسائل مختلف در وب سایت میباشد یعنی اینکه شما به عنوان صاحب وب سایت برنامه های مختلف سایتتان را اولویت بندی کرده و بدانید کدام بخش را ابتدا باید به اجرا در آورده و کدام بخش ها و برنامه ها را پس از آن.  در اولین قدم این مهم است که بدانید چه کاری دارای بالاترین اولویت است چه کاری در اولویت دوم قرار داشته و غیره.... ، مشکل اصلی بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین این است که نمیتوانند میان کارها و برنامه های مختلف خود اولویت بندی صحیحی داشته باشند و به عبارتی تصور میکنند تمامی کارها به یک اندازه مهم است در حالی که قطعا میتوان میان کارهای مهم و مختلف ، اولویت بندی صحیحی داشت و سپس اقدام به انجام کارها نمود. اگر شما به عنوان مسئول توسعه دادن وب سایت یک شرکت تجاری در حال فعالیت میباشید ، بسیار مهم است که رابطه نزدیک و بسیار خوبی با مدیر عامل شرکت و اعضای هیئت مدیره شرکت داشته باشید . در نظر داشته باشید که ، اولا مدیران نیازمند این هستند که بدانند شما در حال حاضر چه فعالیتی را دنبال کرده و برنامه های شما در حال حاضر چیست ، دوما شما نیازمند این هستید که بدانید خط مشی شرکت نسبت به توسعه وب سایت چیست و به عبارتی از ایده ها و اهداف و نظرات مدیران شرکت مطلع شوید تا با استفاده از این نظرات و اهداف بتوانید به درستی اولویت بندی مناسبی برای توسعه وب سایت داشته و فعالیت های خود را به سمتی سوق دهید که به اهداف مدیران شرکت نزدیک شوید.
 اکنون میتوانید لیست کاملی از تمامی پروژه های مد نظر شرکت فراهم کرده و تمامی این پروژه ها و برنامه ها را با دقت بررسی نمائید . در ابتدا ممکن است تصور کنید این کار شما اتلاف وقت است و هیچ فایده ای برای شرکت نخواهد داشت اما قطعا تعیین یک استراتژی مناسب برای توسعه وب سایت بسیار مهم و با ارزش است زیرا بدون داشتن یک استراتژی مناسب قطعا شما نمیتوانید به اهداف مد نظرتان برسید.  اکنون در اولین گام میبایست اقدام به ارزیابی برنامه های مختلف کرده و ببینید مهمترین برنامه ها کدام است ؟ چه میزان زمان لازم است تا این برنامه اجرا شود ؟ آیا اساسا شرایط لازم برای اجرای کامل این برنامه وجود دارد یا خیر ؟ ( به عنوان مثال ممکن است قرار دادن متنی به عنوان متن اصلی شرکت در صفحه اول بیشترین اهمیت را داشته باشد اما این متن آماده نبوده و مشخص نباشد چه زمان این مطلب آماده خواهد شد ) . در دومین گام شما میبایست از در دسترس بودن منابع انسانی و ... کسب اطلاع نمائید ، برای مثال ممکن است شما نیازمند استفاده از یک فایل فلش در یکی از قسمت های سایت باشید و یا قصد استفاده از چند تصویر گرافیکی در بخش های مختلف داشته باشید ، حال اگر توسعه دهنده فلش و یا گرافیست در دسترس نباشند شما باید برای به تعویق افتادن این برنامه اقدام کرده و برنامه بعدی خود را طبق لیست شروع نمائید. انعطاف پذیر باشید و بدانید که اگر یک برنامه در حال حاضر قابل اجرا شدن نیست دنیا به آخر نرسیده و با جدیت به دنبال اجرای سایر برنامه ها باشید ، بسیاری از افراد تصور میکنند اگر به عنوان مثال برنامه شماره یک ، دو ، سه و چهار را به ترتیب اولویت پیش رو داشته باشند و پس از اتمام برنامه شماره یک ، برنامه شماره دو قابل اجرا شدن نبود میبایست دست از فعالیت بکشند و منتظر مهیا شدن شرایط برای اجرای این برنامه شوند اما توصیه ما به شما اجرای برنامه شماره سه میباشد زیرا بدین ترتیب شما هیچگونه زمانی را هدر نداده و از وقت خود به صورت بهینه استفاده نموده اید. اجازه ندهید که برنامه ریزی نامناسب در یک بخش ، سایر بخش ها و اولویت هایتان را دچار آسیب نماید.

 خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

دیدگاه‌ها  

0 #1 سئو 1392-11-05 15:11
با تشکر از مطالب قشنگتان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید