hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت یازدهم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت یازدهم , بهینه سازی سایت و سئو


تاثیر لینک ها در رتبه سایت شما در نتایج موتور های جستجو بسیار قابل توجه بوه و بسیاری از سایتها به دلیل دارا بودن لینک های ورودی از صفحات و سایت های بدون کیفیت شاهد کاهش رتبه های خود در میان نتایج موتورهای جستجو میشوند. دلیل این تصمیم گوگل مبارزه با سایت های اسپم و افرادی بود که برای سایت خود لینک ورودی خریداری کرده و سعی در گول زدن گوگل داشتند بود . در گذشته ممکن بود برخی افراد از سایت ها و صفحات بدون کیفیت به وب سایت رقیب خود لینک داده و باعث کاهش رتبه رقیب خود در نتایج شوند اما مدتی است که گوگل این مسئله را حل کرده و به مدیران سایت ها اجازه میدهد با گزارش دادن به گوگل ، تاثیر لینک هایی که تصور میکنند به رتبه های سایت ضربه میزنند از بین برده و بدین ترتیب این مشکل به طور کامل رفع گردید.


لینک اسپم چه لینکی است ؟
لینک های ورودی از سایت های اسپم و یا لینک های ورودی بی کیفیت از نظر گوگل لینک های اسپم به حساب آمده و باعث کاهش رتبه سایت شما در نتایج گوگل میشود. برخی سایت ها با توجه به قوانین عمومی گوگل ، از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و دریافت لینک ورودی از این سایت ها به معنی دریافت لینک ورودی اسپم میباشد. اصولا این وب سایت ها به وب سایت های زیادی لینک داده و در اصل فعالیت اصلی آنها فروش لینک میباشد به همین دلیل گوگل این سایت ها را اسپم تلقی کرده و نه تنها ارزشی برای لینک های ورودی شما از این سایت ها قائل نمیشود بلکه رتبه های شما در نتایج را نیز به شدت تحت تاثیر قرارداده و شما به سرعت متوجه کاهش رتبه های خود خواهید شد به همین دلیل توصیه ما به شما این است که جدا از خرید لینک صرف نظر کرده و تصور نکنید میتوان گوگل را گول زد. لینک های بی   کیفیت نیز اصولا لینک هایی هستند که از نظر ساختاری نامناسب بوده و یا گوگل آن را لینک های خریداری شده از سایت های اسپم تلقی مینماید ، به عنوان مثال شما از وب سایتی لینک دریافت میکنید که علاوه بر شما به چندین سایت دیگر نیز لینک با کلمه ای مشابه میدهد ( ممکن است این وب سایت لیستی از شرکت های مشابه قرار داده باشد ) اما گوگل این مسئله را همان لینک اسپم در نظر گرفته و رتبه های سایتتان در نتایج را کاهش خواهد داد.


لینک های follow
این نوع لینک ها باعث ایجاد بک لینک شده و در افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل بسیار حائز اهمیت میباشد.  از این نوع لینک برای لینک دادن به وب سایت های دیگر میتوان استفاده نمود. قطعا تاثیر این نوع لینک بسیار زیاد است زیرا بک لینک های مناسبی برای شما بوده و به دنبال آن پیج رنک سایت شما نیز افزایش خواهد یافت ، در مجموع میتوان گفت این نوع لینک ها باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل خواهد شد.


لینک های nofollow
بسیاری از افراد معتقد هستند که گوگل به این نوع لینک ها اهمیتی نمیدهد اما واقعیت این است که این نوع لینک ها نیز دارای اهمیت میباشند اما در مقایسه با لینک های دیگر از اهمیت کمتری برخودار هستند زیرا اسپایدر این نوع لینک ها را نادیده میگیرد.
 از نظر گوگل لینک های با ارزش لینک هایی از سایت هایی میباشد که فعالیت آنها مشابه شما باشد ، به عنوان مثال اگر شما در زمینه طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت فعالیت میکنید و بانک مقالاتی بسیار مفیدی دارید که باعث میشود سایت هایی که فعالیت آن ها مشابه شما میباشد ( یعنی در زمینه طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت ) و از مقالات شما با ذکر منبع استفاده نمایند ، این لینک از نظر گوگل بسیار با ارزش بوده و باعث افزایش رتبه شما در کلمه لینک شده میباشد یعنی به عنوان مثال اگر شما را با کلمه طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت لینک نمایند وب سایت شما در این کلمات کلیدی پیشرفت خواهد نمود. در نظر داشته باشید که دریافت بک لینک یک پروژه طولانی مدت میباشد یعنی برای دریافت بک لینک باید اقدامات مناسبی را در مدت زمانی طولانی انجام دهید ، برخی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تصور میکنند دریافت بک لینک های با ارزش بسیار راحت بوده و به سرعت قابل انجام شدن است اما این درحالی میباشد که اقدامات لازم برای دریافت بک لینک های با ارزش بسیار سخت و زمان بر است . یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های دریافت بک لینک های ارزشمند داشتن بانک مقالات تخصصی و حرفه ای میباشد . بسیاری از سایت هایی که فعالیتی مشابه با سایت شما دارند ممکن است از مقالات شما در سایت خود استفاده نموده و با ذکر منبع باعث دریافت بک لینک های با ارزشی برای سایت شما شوند که این مسئله باعث پیشرفت قابل توجه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو به ویژه گوگل خواهد شد. یکی دیگر از روش های دریافت بک لینک با ارزش ، فعالیت در رسانه های اجتماعی میباشد . این کار نیز باعث میشود بک لینک های بسیار با ارزشی دریافت نمایید و علاوه بر افزایش پیج رنک سایتتان ، شاهده افزایش رتبه های سایتتان نیز باشید.


آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت اول

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت دوم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت سوم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت چهارم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت پنجم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت ششم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت هفتم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت هشتم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت نهم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قسمت دهم

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید