hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

فتوشاپ و تاثیر آن در وب سایتفتوشاپ و تاثیر آن در وب سایت, فتوشاپ و طراحی

بسیاری از افراد تصور میکنند فتوشاپ فقط در رسانه های چاپی کاربرد داشته و به جز اصلاح تصاویر و همچنین طراحی تصاویر دلخواه به منظور استفاده در رسانه های چاپی ( مانند مجلات و روزنامه ها ) ، کاربرد دیگری ندارد . آیا شما هم همین تصور را دارید و فکر میکنید فتوشاپ جز در رسانه های چاپی هیچ کاربردی ندارد ؟ اگر شما نیز همین تصور را دارید باید به شما بگوییم که تصور شما کاملا اشتباه است زیرا امروزه نقش فتوشاپ در طراحی سایت از نقش آن در رسانه های چاپی بسیار پررنگ تر و حساس تر است. باید بدانید که فتوشاپ یک نرم افزار کاملا توسعه یافته است که برای اصلاح تصاویر و طراحی تصاویر مد نظرتان بهترین کارایی را دارد.
 
آیا شما نیز مانند من از تصاویر زیبا لذت میبرید ؟ آیا شما نیز مانند خیلی از کاربران اینترنت از سایت هایی که حاوی تصاویر با کیفیت و گرافیکی میباشند خوشتان می آید ؟ آیا شما نیز علاقه مند به سایت هایی هستید که از نظر گرافیکی و تصاویر در سطح بسیار خوبی قرار داشته و توانایی این را دارند که از طریق تصاویر شما را جذب نمایند ؟ آیا شما نیز مانند بسیاری از کاربران اینترنت بیشتر جذب تصاویر میشوید تا متون ساده ؟ تا حد زیادی پاسخ مشخص است اما مسئله اصلی این است که آیا این تصاویر زیبا و جذاب و گرافیکی به سادگی تولید میشوند ؟ آیا این تصاویر به راحتی بر روی سایت قرار میگیرند ؟ آیا طراحی چنین تصاویری بدون احتیاج به هیچ نرم افزاری قابل انجام است؟

اگر به تک تک این سوالات دقت نمائید متوجه دو مسئله اساسی خواهید شد ، اولین مسئله قدرت تصاویر زیبا و جذاب در زمینه جلب توجه کاربران و جذب مخاطبین است ، دومین مسئله قدرت فتوشاپ در فراهم کردن بستری مناسب برای خلق این تصاویر است. قطعا بدون استفاده از فتوشاپ طراحی کردن به این سادگی که در حال حاضر است نخواهد بود ، فتوشاپ با فراهم نمودن بستری مناسب برای طراحی تصاویر مختلف به کاربران این امکان را میدهند که زیباترین طرح ها را به سادگی پیاده سازی کرده و از آن ها لذت ببرند. فتوشاپ واقعیتی غیر قابل انکار است زیرا گرافیک در دنیای اینترنت از مهم ترین مسائل به شمار میرود و گرافیک با فتوشاپ پیوندی ناگسستنی دارد.

کم بودن حجم سایت ها یکی از اصلی ترین موضوعات مورد بررسی در علم سئو است زیرا هرچه سایت کم حجم تر باشد سرعت بارگذاری آن بیشتر بوده و مشتریان بیشتری به خود جذب خواهد کرد. اما آیا استفاده از تصاویر با کیفیت حجم وب سایت شما را افزایش نمیدهد ؟ آیا گرافیک سایتتان باعث کاهش سرعت بارگذاری صفحاتتان نمیشود ؟ چه راه حلی به ذهنتان میرسد تا بتوانید از تصاویری با کیفیت استفاده کنید اما سرعت بارگذاری صفحاتتان کاهش پیدا نکند ؟ آیا میتوانید چنین راه حلی بیابید تا بتوانید هم گرافیک بالایی داشته باشید هم تصاویری منحصر به فرد و جذاب و با کیفیت هم اینکه سایتتان از نظر بارگذاری صفحات سرعت بسیار خوبی داشته باشد و هیچ کاربری به دلیل پایین بودن سرعت اینترنتش مجبور به ترک کردن سایتتان نباشد ؟

من به شما میگویم آری ، چنین راه حلی وحود دارد . راه حل مناسب برای شما تنها یک کلمه میباشد : فتوشاپ !                       شما با استفاده از فتوشاپ میتوانید تصاویر خود را بسیار کم حجم کنید بدون آنکه کیفیت تصاویرتان کاهش بیابد ، به این ترتیب شما میتوانید تصاویری با کیفیت ولی کم حجم داشته باشید تا هم از نظر گرافیکی سایتی بسیار جذاب داشته باشید هم از نظر سئو سایتی بسیار سبک و کار آمد . بدون بهره گیری از فتوشاپ تقریبا محال ( یا حداقل بسیار سخت ) است که بتوانید تصاویری با کیفیت ولی کم حجم طراحی کنید ، نرم افزارهایی که فعالیتی مشابه دارند هرگز به قدرت فتوشاپ نخواهند رسید به همین دلیل فتوشاپ به نوعی بدون رقیب بوده و بی نظیر. برای داشتن سایتی گرافیکی و جذاب اما در عین حال دارای سرعت لود مناسب حتما از فتوشاپ استفاده لازم را ببرید زیرا بدون استفاده از این نرم افزار یا باید قید گرافیک را بزنید یا از سرعت لود صفحاتتان چشم پوشی نمائید.

با استفاده مناسب از فتوشاپ میتوانید در هنگام طراحی سایت ، محیطی به وجود آورید که تجارت الکترونیک شما در آن محیط به خوبی رونق بگیرد.

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید