hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

تاثیر بخش مقالات در جذب بازدیدکنندگان متخصصتاثیر بخش مقالات در جذب بازدیدکنندگان متخصص , جذب بازدیدکننده از طریق مقالات

امروزه روش های گوناگونی برای جذب بازدید کننده جدید مورد استفاده قرار میگیرد اما واقعیت این است که هر بازدیدکننده ای برای وب سایت شما مفید واقع نخواهد شد. ارزش بازدیدکنندگان متخصص برای سایت شما بسیار بیشتر از بازدیدکنندگان عمومی است اما قطعا جذب بازدیدکنندگان متخصص به سادگی میسر نخواهد بود . سوال اینجاست که منظور از بازدید کننده متخصص چیست ؟ جواب واضح است. بازدیدکننده متخصص برای سایتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت میکند افرادی به شمار می آید که در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند . حال سوال بعدی این است که چگونه بازدید کننده متخصص جذب نمائیم ؟؟؟ جواب باز هم واضح است . بازدیدکنندگان متخصص علاوه بر نوآوری ها و خلاقیت های شما در زمینه کاری شان همواره جذب اطلاعات جدید و بروز دنیا میشوند.
 
هنگامی که یک بازدیدکننده متخصص وارد بخش مقالات شما میشود ، در نگاه اول در میابد که اطلاعات شما در چه سطحی قرار دارد به همین دلیل اگر بخش مقالات سایت شما حاوی مقالات تخصصی و بروز دنیا باشد بازدیدکننده را به سرعت جذب خواهید کرد به ویژه اینکه این مقالات را خودتان نوشته باشید و منبعی جز وب سایت شما برای این مطلب وجود نداشته باشد. در این صورت بازدیدکنندگان متخصص زیادی را بدست آورده و علاوه بر افزایش ترافیک وب سایتتان با این کار میزان بازدیدکنندگانی که در زمینه کاری شما تخصص دارند را افزایش میدهید که این مسئله علاوه بر افزودن بر شهرت نام تجاری شما باعث میشود میزان اعتبار بخش مقالات شما به خودی خود برایتان بازدیدکنندگان جدیدتر به ارمغان بیاورد زیرا هنگامی که بخش مقالات شما بر سر زبان ها بیفتد بسیاری از متخصصین دیگر نیز مشتاق بازدید از مقالات شما خواهند شد.

از طرفی دیگر اگر شما میخواهید برخی کلمات کلیدی خاص را به نوعی انحصاری کرده و همه این کلمات را با نام تجاری شما بشناسند ، بخش مقالات سایتتان میتواند این امر را محقق سازد. مقالات تخصصی و حرفه ای یکی از بهترین و حرفه ای ترین راه ها برای بهینه سازی کلمات کلیدی مد نظر شما است ، هنگامی که از مقالات معتبر و بروز دنیا استفاده کرده و یا مقالاتی در سطح جهانی منتشر مینمایید باید بدانید که علاوه بر افزایش بازدید کنندگان و به طبع آن افزایش ترافیک سایتتان ، کلمات کلیدی مد نظرتان را نیز بهینه کرده و باعث میشوید کلمات مد نظر را انحصاری کنید آن هم به طوری که متخصصین و مردم عادی شاهد پیوند خوردن این کلمات به نام تجاری شما باشند . احاطه کامل این کلمات بهینه شده باعث میشود رتبه سایت شما در موتور های جستجو ( در این کلمات ) به راحتی افزایش پیدا کرده و جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص دهید.
 
اکثر صاحبان وب سایت ها تمام تمرکز خود را بر روی افزایش فروش گذاشته و از بانک اطلاعاتی قدرتمند غافل هستند آن هم در شرایطی که وجود یک بانک اطلاعاتی قدرتمند در سایت نیز باعث افزایش فروش خواهد شد زیرا وجود بانک اطلاعاتی قوی در وب سایت باعث جلب اعتماد کاربران شده و رابط بسیار خوبی میان کاربر و صاحبان وب سایت خواهد بود. قطعا وقتی بازدیدکننده با بانک اطلاعاتی قدرتمندی مواجه میشود به صاحبان این وب سایت اعتماد بیشتری خواهد داشت زیرا ذهنیتی که بدست می آورد حاکی از برخورد با سایتی است که از اعتباری در سطح عالی برخودار است. امروزه بازدیدکنندگان میان سایت هایی که از بانک اطلاعاتی قدرتمند و حرفه ای برخودار هستند با سایت هایی که فاقد مرجعی برای مقالات میباشند تفاوت قائل شده و مطمئن باشید وجود یک بانک اطلاعاتی قدرتمند به شما کمک خواهد کرد تا اولا بازدیدکنندگان متخصص و عمومی زیادی را جذب نمائید ، دوما به شما در جلب اعتماد مشتری کمک فراوانی خواهد کرد و در نهایت باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

به عنوان مثال اگر سایتی دارید که در زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی یا طراحی سایت فعالیت میکنید ، با قرار دادن آموزش های مناسب و مرتبط میتوانید اقدام به جذب بازدید کننده نمائید.

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید