hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

چگونه اقدام به جذب مشتری نمائیم ؟چگونه اقدام به جذب مشتری نمائیم ؟ , جذب مشتری چگونه است

یکی از بهترین روش های جذب مشتری تبلیغات میباشد. قطعا استفاده از تبلیغات یکی از بهترین شیوه ها برای جذب مشتریان جدید و همچنین برندینگ اینترنتی است اما تبلیغات در هر شرایطی برای شما مشتریان جدید به همراه نخواهد داشت. در ابتدا نیاز است که تبلیغات شما در جهت اهدافی مشخص و خاص قرار داشته باشد. در مرحله بعد شما باید اعتماد مشتریان را جلب نمائید تا تبلیغات شما برایتان سود دهی به همراه داشته باشد . کافیست در تبلیغات خود بزرگنمایی کرده و یا وعده های دروغین به مشتریان بدهید ، در این صورت شک نداشته باشید تبلیغات شما نه تنها اقدام به جذب مشتری نمی نماید بلکه باعث میشود وجهه نام تجاری شما نیز زیر سوال برود. برخی افراد تصور میکنند با بزرگنمایی و یا دادن وعده های دروغین میتوانند مشتریان زیادی بدست آورند اما واقعیت این است که امروزه مردم به هیچ عنوان فریب ظاهر تبلیغات و یا وعده های بزرگ را نمیخورند بلکه در انتخاب خود دقت بسیاری کرده و سرمایه خود را بابت تبلیغات دروغین از دست نمیدهند.


بروز بودن اطلاعات سایت یکی از بهترین روش های جذب مشتری است. وقتی بازدیدکننده وارد سایتی با اطلاعات قدیمی و منسوخ میشود تصور میکند که این سایت از محصولات خوب و با کیفیتی برخودار نیست زیرا تصور میکند محصولات این سایت نیز همانند اطلاعات آن قدیمی و منسوخ است. سعی کنید حداقل هفته ای یک بار مقالات جدید و اطلاعات روز دنیا را در سایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگانی که به سایت شما مراجعه مینمایند مطلع شوند که در یک سایت بروز که همگام با دنیا در حرکت است وارد شده اند و نسبت به خرید از این سایت خوشبین شوند . اطلاعات یک سایت میتواند به منزله همان مشت نمونه خروار باشد زیرا مشتریان در هنگامی که اطلاعات جدید و بروز دنیا را در یک سایت میبینند نسبت به محصولات این سایت بسیار خوشبین شده و تصور اولیه آن ها این است که محصولات این سایت نیز همانند مطالب آن از بروز ترین محصولات دنیا بوده و با جدیدترین متد های روز تولید شده است که این مسئله باعث جذب مشتری برای شرکت شما خواهد بود.آیا روش های دسترسی به بخش های مختلف سایت شما سخت است ؟ آیا مشتریان برای یافتن محصولات و یا خدمات مورد نیازشان باید در سایت شما زمان زیادی صرف نمایند ؟ اگر سایت شما دچار این مسائل است باید بدانید که روزانه بازدید کنندگان و مشتریان زیادی را از دست میدهید زیرا بسیاری از افراد توقع دارند به راحتی محصولات و یا خدمات مورد نظرشان را یافته و نسبت به خرید اقدام نمایند اما در شرایطی که بازدیدکننده برای ورود به بخش محصولات و یا خدمات مورد نیازش در وب سایت شما باید به سختی اینکار را انجام دهد در اکثر موارد از خریدکردن در سایت شما پشیمان شده و به سایت رقبای شما وارد خواهد شد. سعی کنید سایتتان را طوری طراحی نمائید که بازدیدکنندگان به راحتی به بخش های مد نظر خود دسترسی داشته باشند و بتوانند از قسمت هایی که میخواهند بازدید نمایند ، این سهولت در دسترسی به صفحات مد نظر باعث میشود بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمائید.سرعت بارگذاری صفحات شما نیز یکی از ارکان اساسی در جذب مشتری برای شما به حساب می آید که در حین طراحی سایت باید به آن توجه نمائید زیرا هرچه صفحات شما با سرعت بیشتری لود شود مشتری نسبت به خرید از شما بیشتر ترغیب خواهد شد. تاثیر سرعت بارگذاری صفحات شما در جایی مشخص میشود که کاربر چندین سایت را همزمان باز کرده است ، قطعا هر سایتی زودتر بارگذاری شود از شانس بیشتری برای جذب مشتری و افزایش فروش برخودار خواهد بود. قطعا هرچه سایت شما با سرعت  بیشتری بارگذاری شود میتوانید نسبت به جذب مشتریان موفق تر عمل نمائید ، باید بدانید که هرچه سرعت بارگذاری سایتتان بیشتر باشد سرعت جذب مشتری شما بیشتر خواهد بود . یکی از روش هایی که اعتماد مشتری را جلب و مشتری را نسبت به خرید ترغیب میکند همین سرعت بارگذاری است زیرا مشتری احساس میکند به همین اندازه که سرعت بارگذاری سایت شما بالا است سرعت و کیفیت ارائه خدمات شما نیز بالا خواهد بود.

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید