hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

افزایش کارایی سایت راز موفقیت

فزایش کارایی سایت راز موفقیت, چگونه کارایی سایت را افزایش دهیم


ارائه گزارش های آماری دقیق در سایت به کاربران اجازه میدهد در سایت شما با اطلاعات جامعی مواجه شده و تا حدی نسبت به سایت شما اطلاعات بدست آورند . بدیهی است که ارائه گزارش های آماری به شما کمک میکند تا در اعتماد سازی کاربران موفق تر باشید زیرا کاربران میتوانند ببیند که سایت شما روزانه چه میزان بازدید داشته ، چه میزان سفارش دریافت کرده و.... ، همین مسئله سبب میشود که سایتتان در اعتماد سازی میان کاربران موفقیت بیشتری کسب نماید.

 وجود آیکون جستجو در سایت شما از اهمیت بالایی برخودار است زیرا سایت های بزرگ امروزی که دارای مطالب و بخش های گوناگون میباشند برای راحتی کاربران ارزش زیادی قائل بوده و با قرار دادن عنصری برای جستجو در سایت به کاربران خود اهمیت میدهند . به این مسئله فکر کنید که یک کاربر چگونه از میان بخش ها و مطالب گوناگون وب سایت شما مطلب مد نظر خویش را بیابد ؟ آیا بدون جستجو کردن چنین چیزی ممکن است؟
 
استفاده از فضاهای خالی را نیز در دستور کار خود قرار دهید. سعی کنید از فضاهای خالی صفحاتتان به نحو احسن استفاده کرده و به نوعی در زمینه جذب کاربران جدید قدم بردارید. وجود فضاهای خالی در سایت زیاد مناسب نبوده و بسیاری از کاربران ترجیح میدهند صفحات شما به صورت کامل پر بوده و حاوی مطالب و بخش های کارآمد باشد. البته باید توجه داشته باشید که فضای خالی بهتر از پرکردن آن با مطالب و یا بخش های بدون کیفیت و بی اعتبار است به همین دلیل اگر تصمیم گرفتید فضاهای خالی صفحاتتان را پر کنید در نظر داشته باشید که پرکردن آن ها به هرقیمتی به نفع شما نخواهد بود.

 همچنین میتوانید از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران خود استفاده نموده و عیب و ایرادهای خود را برطرف کرده و یا با استفاده از نظرات و پیشنهادات کاربران بخش های جدید و قابل استفاده ای به سایتتان اضافه نمائید. به این ترتیب علاوه بر جلب رضایت بازدیدکنندگان توانسته اید وضعیت سایت خود را نیز بهبود ببخشید.

در هنگام طراحی سایت خود به این موارد اهمیت بدهید زیرا این موارد موجب افزایش ناوبری سایتتان میشوند که این مسئله در افزایش میزان بهینه سازی سایت شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.


خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید