hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

طراحی سایت در محلات

شرکت داده پردازان ایفانت واقع در استان مرکزی به هم استانی های عزیزمان در شهرستان محلات خدمات حرفه ای زیر را ارائه می دهد .

طراحی وب سایت حرفه ای

خدمات برنامه نویسی

سئو بهینه سازی سایت

تبلیغات گوگل - ادوردز

انواع تبلیغات اینترتی

خدمات مشاوره و فروش

و انواع خدمات تجارت الکترونیک

شرکت ایفانت دارای 10 سال سابقه در تجارت الکترونیک بزرگترین شرکت طراحی سایت استان مرکزی است  . این شرکت دارای بیش از 1000 نمونه کار در سراسر ایران و خارج از کشور است .

تعرفه های طراحی سایت را می توانید در بخش تعرفه ها مشاهده نمایید .


آشنایی بیشتر با شهر محلات

طراحی سایت در محلات

مَحَلّات یکی از شهرهای ایران است. این شهر در جنوب باختری تهران و در فاصله ۲۶۲ کیلومتری آن قرار داشته و یکی از شهرستان‌های استان مرکزی محسوب می‌شود که در جنوب شرقی آن واقع گردیده‌است. شهر محلات از طرف شمال به قم و آشتیان، از طرف جنوب به اصفهان و گلپایگان، از طرف غرب به خمین و اراک و از طرف شرق به دلیجان محدود می‌باشد. این شهر به واسطه مزارع بزرگ پرورش گل، نبود آلودگی هوا به القابی مانند هلند ایران و بهشت افسانه‌ای و شهر گل ها شهرت یافته‌است.

محلات به عنوان بزرگ‌ترین شهرستان کشور از لحاظ سطح زیرکشت گل، مهد پرورش گل و گیاهان زینتی در کشور،پایلوت گل‌کاری کشور است و رتبه اول را از لحاظ تنوع تولید گل در کشور داراست. محلات دارای منابع متعدد و غنی معادن سنگ زینتی، معادن سنگ تراورتن و مرمریت می‌باشد.
منطقه محلات در روزگار هخامنشیان بخش کوچکی از ایالت ماد به‌شمار می‌رفته‌است. وجود آثار باستانی آتشکده آتشکوه نشان می‌دهد که از زمان امپراطوری ساسانیان منطقه محلات و خصوصاً دره رودخانه قمرود محل استقرار جمعیت بوده‌است. از دوران اسلامی این منطقه جزو ایالت جبال بود و از زمان سلجوقیان تا قاجاریه جزو منطقه عراق عجم شد.

بر اساس کتیبه‌های موجود مربوط به هخامنشیان از محلات با عنوان ورکان نام برده شده‌است و بر اساس قدیمی‌ترین نام مربوط به محلات همان ورکان می‌باشد. محلات همان گونه که از نام آن پیداست جمع محله و احتمالاً منظور روستاهایی است که محلات از آن‌ها تشکیل شده‌است.

روستاهای پیل پایان، ریوکان، زنجیردان و گوشه. همین‌طور در گذشته به محلات «سایرالبلوک» نیز گفته می‌شده چرا که در آن زمان محلات در نقشه از بلوک‌های قم و کاشان نبوده‌است.محلات زادگاه مشاهیر و مفاخر بسیاری همچون صدرالاشراف محلاتی از رجال و شخصیتهای اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی_سیاح محلاتی_علی اصغر امین از قضات عالیرتبه -شهاب الدین خسروانی و دکتر صدر و بعد از انقلاب نیز شهید شیخ فضل اله محلاتی نماینده امام در سپاه-مهندس روحانی فرزند شیخ فرزانه آیت اله آقای روحانی محلاتی_رسولی محلاتی_توسلی محلاتی - شهیدی محلاتی_دکتر مهدی خلج و بسیاری دیگر از مفاخر و مشاهیر ملی می‌باشد.

مناطق گردشگری محلات:

     آبگرم محلات
    منطقهٔ حفاظت شدهٔ هفتادقله واقع در شمال شهرستان محلات
    منطقه حفاظت شده موته واقع در روستای گل‌چشمه محلات
    پارک زیبای سرچشمه محلات واقع در شمال شهر محلات
    چنار ۱۱۵۰ ساله شهر محلات واقع در میدان چنار شهر محلات
    یخچال طبیعی نیم‌ور واقع در شهر نیم‌ور
    انواع باغ‌های پرورش گل محلات واقع در مزارع گل جنوب محلات
    مجتمع آب درمانی و آب‌گرم طبیعی محلات واقع در روستای آبگرم محلات
    آتشکده آتشکوه میل میلونه متعلق به زمان ساسانیان در نیم‌ور.
    ستون‌های سنگی شهر باستانی خورهه از دوران اشکانیان.
    کوچه‌باغ‌های پولگان محلات واقع در میدان فرمانداری (منطقهٔ پولگان)
    سد ساسانی نیم‌ور واقع در رودخانه قمرود
    پل قدیمی باقرآباد واقع در روستای باقرآباد محلات
    غار آزاد خان واقع در روستای سنجی‌باشی محلات
    غار سوراخ گاو واقع در خورهه محلات
    غار چال‌شغال در روستای آتش کوه نیم‌ور
    غار یکه‌چاه واقع در روستای یکه‌چاه محلات
    غار باباجابر واقع در روستای جودان محلات
    غار شاه‌بلبل واقع در خورهه محلات
    سرچشمه محلات


سایر پیوند ها

طراحی سایت در ساوهطراحی سایت در خمینطراحی سایت در محلاتطراحی سایت در شازندطراحی سایت در مامونیهطراحی سایت در تفرشطراحی سایت در کمیجانطراحی سایت در آشتیانطراحی سایت در خنداب - طراحی سایت در فرمهین فراهان - طراحی سایت در اراک - طراحی سایت اراکطراحی سایت در دلیجان - طراحی سایت در زرندیه

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم متخصص طراحی سایت با 9 سال سابقه . تمام سعیمان در ایفانت این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.