hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

تعمیر لپ تاپتعمیر لپ تاپ :یکی از حرفه ای ترین دورهای تعمیرات است که دردنیامدرن امروز با درنظرگرفتن رشد فروش تصاعدی این کالا  به خدمات و ساپورت بیشتری در مراکزارایه این کالا نیازمند است و افراد مشتاق برای یادگیری تعمیرات لپ تاپ , پس از طی کردن این دوره آموزشی سریعا جذب بازار کار دراین زمینه خواهند شد. استادان این رشته با قدرت و توانایی و تجربه بالا و مثال زدند در زمینه آموزش و تعمیرات لپ تاپ در یک سکشن سه مرحله ای که شامل روش های تئوری ، روش های تجربی و تعمیرات است که هر کدام پایه و پیش نیاز مرحله بعدی می باشند که در اختیار کار آموز قرار می گیرد.

مرکز حرفه ای تعمیرات لپ تاپ در تمامی مدل های لپ تاب همراه با مجوز رسمی و ضمانت نامه معتبر، درمدت زمان  کوتاه, با پیشرفته ترین تجهیزات تمامی قطعات لپ تاپشما را ازقبیل مودم وایرلس ،درایو لپ تاپ  ، سی پی یو  و رم و...انجام میدهد.در صورت  تعمیرات لپ تاپ ، چک داخلی و خدمات نرم افزاری بصورت کاملا رایگان صورت میگیرد .

تعمیر لپ تاپ

تمامی خدمات تعمیر لپ تاپ بصورت فوق حرفه ای  برای همه مارک ها و مدل های لپ تاپ صورت میگیرد. هر مدل و برندی که دچار ایراد های بزرگ یا کوچک نرم افزاری یا سخت افزاری باشد تفاوتی ندارد.چیزی که دراینجا مهم است این است که لپ تاپ شما دچار مشکل شده است و می بایست به صورت حرفه ای تعمیر گردد. خواست ما این است که شما راضی باشید و به همین خاطر تمام توان و نیرو خود را در تعمیرات لپ تاپ بر اصل رضایت شما خوبان بنا کرده ایم.

نشت مایعات به داخل لپ تاپ و یا سقوط لپ تاپ به درون مایعات  به هنگام نشت و ریزش هرگونه مایعات به داخل لپ تاپ و یا پرتاب لپ تاپ به درون آب و یا مایعات به هیچ وجه اقدام به روشننمودن لپ تاپ ننمائید و فورا آن را به مراکز تخصصی و معتبر تعمیرات لپ تاپ بفرستیدتوجه : اقدامات لازم در زمان ریختن آب و مایعات تعمیرات لپ تاپبر روی لپ تاپ و یا افتادن لپ تاپ به درون آب و مایعات میتوانید ناجی لپ تاپ خود باشید اگر در کوتاه ترین زمان ممکن جریان برق آداپتور لپ تاپ را قطع کنید  و بلافاصله باطری لپ تاپ را از لپ تاپ جدا کنید.

پس از اینکه این دو کار حیاتی را انجام دادید بدون هیچگونه کنجکاوی جهت آزمایش سالم بودن لپ تاپ آن را به مراکز تخصصی ارجاع دهید تا بصورت اصولی اقدام تعمیرات لپ تاپبه کنترل آب رفتگی به داخل لپ تاپ و رفع مشکلات احتمالی پیش آمده کنند.

همواره به یاد داشته باشید که کوچکترین رطوبت ممکن که توسط چشم نیز قابلتعمیرات لپ تاپ رویت نیست می تواند موجب اتصالی هزاران قطعه الکترونیکی موجود بر روی قسمت های الکترونیکی لپ تاپ شود و اتفاقاتی از جمله از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک ، سوختن یک یا چند قطعه لپ تاپ و حتی سوختن مادربرد لپ تاپ که تعمیر و یا تعویض آن هزینه های نسبتا سنگینی را ممکن است به شما متحمل کتدی تغذیه شود. بسیاری  از آن‌ها چند سلول ۳ ولت دارند که دراجرای عملکرد ساعت و دیگر فرآیندها در هنگام قطع برق مفید است.

لب تاب ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود داد ولی با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها دارای صفحه نمایش بلور مایع هستند و چندرح حافظهیرین آنها وجود دارد ولی می‌توان صفحه‌کلید و ماوس خارجی و جداگانه نیز به آنها متصل کرد. لپ تاپ ها در انواع مختلف ساخته شده اند. و خریداد با توجه به کاری که با لپ تاپ می خواهد انجام بدهد آن ها را خریداری می کند. می باشد. درآن‌ها برای RAM در نظر گرفته شده‌است.

لپ‌تاپ‌ها دارای یک صفحه کلید سرخود هستند و یک ماوس نیز روی صفحه زتاریخچه[ویرایش]قبل از توسعه رایانه نوت بوک و لپ‌تاپ، عقاید تعمیرات لپ تاپمشابه ارائه شدکه در  در اوایل  راه‌اندازی شد. نخستین رایانه پرتابل در  معرفی شد و در آن از سیستم‌عامل  شد اگر چه این رایانه خیلی سنگین و بزرگ بود و مانیتور کوچک  داشت اثر زیادی در تجارت داشته‌است.

این‌ها اولین رایانه پرتابل بوده‌اند و  دوباره در  توسعه یافت. ااندازه چرخ خیاطی پرتابل را داشت و توانست برای هواپیماهای تجاری استفاده شود. با این وجود نمی‌توان آن را با باتری راه‌اندازی کرد. در سال ۱۹۸۲ کایروپ نوع دوم سیستم را عرضه کرد که براساس  طراحی شده‌است.  این سیستم دو برابر درایو فلاپی می‌باشد و می‌تواند ظرفیت ۲ برابر تولید کند.

یک موفقیت مربوط به  بود که اولین محصول آن در  عرضه شد. رایانه  یک سیستم استاندارد می‌باشد و می‌تواند از  به شمار رود. توان  در راه‌اندازی آن استفاده خواهد شد. یک ویژگی از می‌باشد که سازگاری ندارد. یک ماشین دیگر در سال ۱۹۸۱ عرضه شد و در سال ۱۹۸۳  معرفی گردید.

این ویژگی صفحه کلید ۶۸ بیت را دارد و باتری آن از کادمیوم نیکل است. صفحه نمایش  در حدود ۴ خط متن را با ۲۰ کاراکتر نشان می‌دهد. پرینتر ماتریس نقطه‌ای ۲۴ ستون به نام ترجمه گرو ۱۶KB از همگی نقش مهم در این روند دارند. واقعی یک  بود که توسط موگاریدعرضه شد. این سیستم طرح کنترلی دارد و صفحه نمایش مسطح آن می‌تواند خمیده شود. آن‌ها با چند باتری عمل می‌کنند که به صفحه نمایش پلاسمای پیکسل مجهز هستند.

با این وجود در ارتش آمریکا و ناسا از طرح فضایی در طی  استفاده شد. سازندگان بازده ویژه حق خود را بدست آوردند و این نوآوری متداول شد. این شرکت از دو دیگر  نیز استفاده کرده‌است؛ که نام دارند. آن‌ها فروخته شدند. این سیستم به نام معروف است. این می‌تواند به ابزار تماسی که بر صفحه کلید قرار دارند مجهز شود. آن‌ها مانند  کیس کوچک دارند ولی سازگاری در آن‌ها زیاد است. آن‌ها قدرت اجرایی با هر نرم‌افزاری را دارا هستند. آن‌ها صفحه نمایش  دارند و می‌توانند به پرینتر خارجی وصل شوند.

که در ۱۹۸۴ عرضه شد مانند  است که در استفاده گردیدجهش لپتاپ‌هاسال ۱۹۸۳ یک لپ‌تاپ به نام که فروش زیادی داشت روانه بازار شد. طراحی این لپ‌تاپ اقتباسی بود از  و نخستین بار در ژاپن عرضه و جواز آن توسط  صادر شد و پس از آن کم‌کم توسعه یافت. مکانیزم از چند استاندارد باتری  استفاده کرد. این برنامه‌ها مانند مترجمو برنامه ترمینال می‌توانند اهمیت زیادی داشته باشد.

پیل در این زمینه چند طرح را گزارش کرد. این رایانه تعمیرات لپ تاپمی‌تواند از نوع کاراکتر  باشد. کم‌کم  برای صفحه کلید اصلی استفاده شد. با وجود یک مودم داخلی ترمینال پرتابل راه‌اندازی شد. به علت این ویژگی، عمر باتری و قیمت آن، کم‌کم از مدل‌های اصلی استفاده گردید.

وزن آنها کمتر از بود و مقصد آن  خوانده شد. ویژگی‌های اولیه عبارتند از ۸ کیلوبایت  و یک پردازنده  این ماشین اندازه نوت بوک واقعی را دارد و می‌تواند به صورت یک رایانه پرتابل عمل کند، این سازگار  از نوع   بود؛ که در سال عرضه شد. این نوع کیس آلومینیوم یک طرح مانند  مدرن داشته‌است. ۲۵ خط در ۸۰ کاراکتر بر صفحه نمایش  ظاهر شد. یک درایو فلاپی اینچ به عنوان محل ذخیره استفاده شد. در بین اولین های می‌توان به  اشاره کرد.

در سال ۱۹۸۶ از دو مدل  به نام ۰ استفاده شد. این ماشین‌های  با دو سیستم‌عامل معرفی شدند. این ویژگی برمبنای طراحی شده‌است. کم‌کم دراین راستا از طرح و غیره استفاده شد.

البته باید از آن با ویژگی  به‌اندازه  نیز استفاده می‌شد. با توجه به این نقاط قوت، می‌تواند بزرگترین عرضه کننده در سال ۱۹۸۷ و ۱۹۸۸ بود. یک الگو را با این ساختار طراحی کرده‌است. اندازه یک کاغذ  در هر باتری به‌اندازه یک صفحه گسترده‌است. برنامه‌های ارتباطی نقش مهم در مینیاتوری کردن این رایانه‌ها دارند. ماشین  می‌تواند به صورت مدل   باشد که از نوع دیجیتالی و شخصی است.

تا سال ۱۹۸۰ رایانه‌ها بین مردم رواج زیادی یافتند.که در اواسط رایانه‌ها بین مردم رواج زیادی یافتند.که در اواسط ۱۹۸۹ عرضه شد اولین نوت بوک بود که  بوده‌است. این دارای ۲ میگابایت درایو می‌باشد. اولین نوت بوک دارای درایو سخت می‌باشد؛ که شامل است.

اندازه نوت بوک می‌تواند در صفحه نمایش مقیاس خاکستری با دقت تعیین شود. یک نوع تلاش درتحت اثر این فرایند استفاده شد. اولین ماشین با توجه به طرح پرتابل گزارش شد. در واقع ها می‌توانند دارای صفحه نمایش ماتریس باشند. در هر حال این نوع l می‌تواند ترکیبی از چند ماشین سازگار باشد مانند  که در اختیار کاربر  قرار می‌گیرد. این نوع ها می‌توانند در اختیار کاربر  قرار داده شوند.

آن‌ها معرف یک مجموعه هستند که می‌توانند مکینتاش را تحت اثر قرار دهند. مجموعه  که در اکتبر ۱۹۹۱ عرضه شد عامل تغییر استانداردها بوده‌است. صفحه نمایش  یک گزینه برای طراحی صفحه کلید اصلی است. شمول ابزار نقطه برداری نیز مهم است.  توانست  تعمیرات لپ تاپرا توسعه دهد که یک طرح مشابه داشته‌است.

در سال نیز عرضه شد که عامل اجرایبوده‌است.  نیز براساس  و طراحی شد. در تابستان ۱۹۹۵ کم‌کم محاسبات نوت بوک کامل شد. درآگوست همان سال نیز ویندوز ۹۵ عرضه شد و میکرو سافت به دنبال کنترل سیستم‌عامل بوده در این شرایط  توانست مانندوارد بازار شود. این عامل بهینه‌سازی عمر باتری است.

در این حرکت طراحان نوت بوک نوآوری را کاهش دادند. ویندوز ۹۵ کم‌کم اهمیت  را بیشتر کرد و کم‌کم تغییر به پردازنده پنتیوم عملی شد. با توجه به این ویژگی در درایو سخت باید گفت یک نوع موفقیت در عامل رشد بازار بوده‌است. کم‌کم این ساختار در بخش شرکتی پذیرفته شد.

وقتی این تکنولوژی در طی ۱۹۹۰ رشد یافت شهرت وراندمان ها افزایش پیدا کرد. قیمت آن کاهش یافت و چند روند توسعه اجرا شد، در بین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کر د.رشد تکنولوژی استفاده از باتری: باتری اسید سرب سنگین جایگزین تکنولوژی‌های سریع‌تر شد و از کادمیوم نیکل و یا  و پس هیدرید فلز نیکل استفاده شد. پلی مرلیتیوم نیز شهرت داشته‌است.پردازنده‌های دارای توان کافی: در سال ۱۹۹۱ از پردازنده ۸۰۲۸۶ استفاده شد زیرا تقاضای انرژی  بیشتر بوده‌است.

پس وارد بازار شد و نیاز توان  مورد توجه قرار گرفت. این همان طرح  خوانده می‌شود.  عامل هماهنگی با  بوده و کم‌کم کنترل‌گرها در زنجیره  مکمل شدند و  تهیه شده. در واقع هزینه در این شرایط نقش مهم دارد. مارک‌های اصلی نوت‌بوک نیز تابع این اصل عمل کرده‌اند.

کم‌کم مجموعه‌های متفاوت پنتیوم وارد بازار شد.تعمیرات لپ تاپ آن‌ها یک تعمیرات لپ تاپطرح مکمل با  دارند. طرح خود را نیز به طور همزمان معرفی کرد. نصب  می‌تواند عامل محدود برای عرضه نوت بوک‌ها باشد. کم‌کم بسته بندی استاندارد صورت گرفت. یک نوع نقص مربوط به مشکل ارتقای پردازنده‌هایی است که ویژگی دسک تاپ دارند. l در نهایت نتوانست مسئله را حل کند و حافظه‌ها توسعه یافتند

. در این شرایط خریداران می‌تونند نوع ارتقای  استفاده نمایند. فرایند ساخت و تولید در عوارض وارداتی آمریکا توانست محرک بازار آمریکا باشد. یک نسل از این داده‌ها با یک هماهنگی ساختاری است.

زیر سیستم‌ها از طریق  رشد کردند.صفحه نمایش بلور مایع پیشرفته و به خصوص ماتریس فعال می‌تواند عامل رشد اصلی باشد. هر صفحه نمایش سفید و سیاه، آبی و سفید و یا خاکستری ودر معرض سایه‌های سنگین قرار گرفت و حرکات تغییر کردند. صفحه نمایش رنگی  کم‌کم رشد پیدا کرد اگر چه کیفیت نمایش ضعیف بوده‌است. تا سال ۱۹۹۱، دو نوع تکنولوژی  وارد بازار شد که به نام  بود. صفحه نمایش  دارای مسائل خاص است مانند افزایش قیمت و دسترسی به نمایش عالی.  می‌تواند برتر ازباشد و تا اواسط دهه ۹۰ کم‌کم شهرت یافت.

دقت نمایش آن نیز زیاد است و زمان واکنش سریع می‌باشد. در این شرایط جایگزینی مانیتور  تعمیرات لپ تاپسنتی عملی گردد.این نوع تکنولوژی‌ها می‌توانند برگرفته از درایو دیسک فلاپی باشند. در این حالت درایو دیسک سخت که ظرفیت بالا دارد می‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد.

کاربردها ذخیره‌ها را بر  انجام می‌دهند. یک واکنش نسبت به نیازهای طراحان نوت بوک بوده‌است. تولیدات کم هزینه در این مسیر وارد بازار شدند. با فشار نوت بوک‌ها اندازه به ۵/۲ رسید. یک  نیز با استفاده از  به جای دیسک سخت استفاده شد. قابلیت ارتباط پیشرفته در این شرایط مودم درونی و مجموعه‌استاندارد، موازی و  در سازگار  عرضه شد.

توسعه آداپتور از ۱۹۹۷ عملی شد و  رشد یافت.  به آسانی با ابزار جانبی استفاده خواهد شد. چند  در مودم بی‌سیم پهنای باند  ارزیابی شد مدرن با ویژگی ۱۲ اینچ و یا ماتریس فعال دارای دقت نمایش ۷۶۸×۱۰۲۴ می‌باشد. کارت  قیمت توسعه استفاده شده این نوع دسک تاپ درایو ۵/۳ دارد و می‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌های صوتی و تصویری نیز منسجم شدند. این باعث محدودیت استفاده شد. دو نوع فیلد برای افزایش ثابت تقاضای سخت‌افزاری در نظر گرفته شد. کم‌کم به این روش پردازنده‌های گرافیکی مانند  با یک نوع حرکت یا X۱۳۰۰ وارد بازار شدند.

تعمیرات لپ تاپاین نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند این عامل بهینه‌سازی استفاده کمتر توان است.چندین پردازنده تعمیرات لپ تاپ سوی  معرفی شد و آن‌ها برگرفته از  می‌باشند. موتورولا و  تراشه‌هایی برای  تولید کردند. در کل این پردازنده‌ها می‌توانند توان کمتری از دیگر عناصر داشته باشند.

کم‌کم به این روش انرژی صرفه جویی شد و اتلاف حرارت کاهش پیدا کرد. با این وجود پردازنده  توانست یک عملکرد مانند  داشته باشد. این‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهنای باند ایستگاه سیستم با عرضه  کم‌کم ساختار نواری طراحی شد. درآن جا  پیش رفت. این نوع قطعات  دارای قطعات اصلی پیشرفته می‌باشند. می‌تواند  ساعت به طور موثراستفاده شود. در این شرایط باید چگونگی استفاده در نظر گرفته شود. باتری‌ها کم‌کم درطول زمان تغییر می‌کنند و بعد از ۵ سال عوض می‌شوند. این به الگوی شارژ و دشارژ بستگی دارد. یک نوع تراشه از  عملکرد بالا بدست می‌آید.

ایستگاه  لوازم یدکی زیادی در اوایل  داشته‌است. آنها می‌تونند محل ذخیره  را عرضه کنند. از چند کانکتور نیز استفاده می‌شود هماهنگی از طریق کانکتور اختصاصی و سرعت بالا عملی شد. یک نوع استفاده در محیط محاسباتی شرکتی دیده شد. شرکت‌ها می‌توانند کم‌کم در این شرایط محیطی به رشد بالقوه برسند. این ایستگاه‌ها خیلی بزرگ و پرهزینه هستندتعمیرات لپ تاپ. با توجه به این روند توسعه و شیار انبساطی کم‌کم عامل رپلیکاتور وارد بازار شد. این یک نوع توسعه احتمالی از ۲ و غیره می‌باشد. رپلیکاسیون درگاه می‌تواند یک وسیله غیرانفعالی برای چندین  باشد. این سرعت‌های بالا مانند آنچه که در  دیده شده‌است می‌توانند در مورد ۰ و یا دیوار آتش نیز کاربرد داشته باشند. این نوع لپ تاپ‌ها می‌توانند از مبدل  خارجی بدست آیند.
تعمیر لپ تاپ
این عامل افزایش یک کیلوگرم وزن وسیله‌است. یک نوع وسیله نمایشگر در کنترل موقع یابی مکان نما استفاده می‌شود. این وسیله یک نوع کائوچو است که بین کلیدهای  قرار دارد برای ردیابی، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. این نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با یک انگشت حرکت می‌کند. اینتل،  و دیگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاری را برای قطعات طراحی نموده‌اند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید