hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

با توجه به فراگیر شدن مراجعه مردم به مراکز تشریفات مجالس برای برگزاری مراسمات مثل مراسم عروسی و ... . مراکز تشریفات مجالس , مراکز آتلیه عروس , مراکز آرایشگاه عروس نیازمند به وب سایت برای ارتباط با مشتریانشان و نمایش نمونه کارهایشان هستند.

در همین راستا شرکت ایفانت اقدام به طراحی سایت برای این مراکز کرده و نمونه های موفقی هم به اجرا آورده است که می توانید در صفحه نمونه کارها مشاهده کنید .یکی از نمونه های موفق این طرح سایت منتو است.

 

 حال به توضیح معانی آرایشگاه و آتلیه می پردازیم .

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژهٔ پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر روی و موی) را زیباتر جلوه دهد.

معمولاً در ایران آرایش برای بانوان و پیرایش برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود.

در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهمترین آنها دوره «آرایش - پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.

آتلیهٔ عکاسی (به انگلیسی: photographic studio) یک فضای کاری جهت عکاسی است که با فراهم آوردن نیازهای اولیهٔ عکاس، فرآیند عکسبرداری را ساده و متمرکز می‌کند.

آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد.

مشخصات نویسنده