hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

این مقاله در ارتباط با مهاجرت به هلند,اقامت هلند و تحصیل در هلند می باشداگر قصد مهاجرت به هلند را دارید باید بدانید که این کشور در محاصره لاله ها و بادبان های بلند قرار دارد.امروزه هلند را علاوه بر لاله ها زیبا با بادبان های بلند و صنعت دامداری می شناسند.همچنین هلند به عنوان میزبان دیوان کیفری بین المللی می باشد.کشور بادبان ها با داشتن یک حکومت لیبرال و احترام به انواع فرهنگ ها به مقصدی خوبی برای افرادی که قصد مهاجرت به هلند را دارند تبدیل شده است.

دو مجلس نمایندگان در این کشور وجود دارد و حزب دارای بیشترین رأی در انتخابات پارلمانی نخست وزیر را برمی گزیند و دولت را تشکیل می‌دهد. او مهم‌ترین مقام سیاسی کشور شناخته می‌شود. احزاب دموکرات مسیحی، سوسیال دموکرات (کار)، سوسیالیست، حزب سبزها و لیبرال از احزاب اصلی در این کشور هستند.

کار در هلند

شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به مجوز برای کار در هلند ندارند.همچنین این افارد برای پیدا کردن کار نیز محدودیتی ندارند.این موضوع به دلیل عضویت هلند در اتحادیه اروپا میباشد.اما برای افرادی که از کشور های غیر از اتحادیه اروپا درخواست کار در هلند دارد محدودیت های زیادی وجود دارد.دستمزد ها در کشور هلند در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا بالاتر است.اما میزان دستمزدها در هلند از انگلیس و آلمان کمتر است.در سال 2015 دستمزد ماهیانه در کشور هلند, حد اقل 1500 یورو به صورت ناخالص می باشد که 36.5 درصد از برای مالیات صرف می شود.حقوق در هلند معمولا در 25 هر ماه پرداخت می شود.هلند در پرورش و تجارتِ گُل مقام اول را در جهان داراست. دامداری و کشاورزی نیز از پایه‌های اقتصاد هلند محسوب می‌شود. هلندی‌ها برخلاف کوچکی کشورشان سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارند. ایالات متحدهٔ آمریکا یکی از بازارهای اصلی هلند است و کشورهای اتحادیه اروپا مهم‌ترین شرکای تجاری آن هستند. بیش از نیمی از سهام شرکت نفتی- گازی شل را هلند در اختیار دارد و مابقی را بریتانیا. این شرکت که بخش هلندی آن به رویال داچ شل معروف است در زمینهٔ استخراج و تجارت نفت و گاز در سراسر جهان از جمله ایران فعالیت می‌کند.

اخذ مجوز کار در هلند

افرادی که در خارج از اتحادیه اروپا قرار دارند و به دنبال کار در هلند هستند باید از طرف یک شرکت معتبر در هلند دعوتنامه داشته باشند تا بتوانند در این کشور مجوز مار دریافت نمایند.البته این موضوع مشروط به این است که کارفرما بتواند ثابت کند که تخصص مور نیازش در کشور های اتحادیه اروپا وجود ندارد که البته این موضوع بسیار بعید است.شما همچنین می توانید در صورتی یک شریک کاری با تابعیت هلندی در این کشور داشته باشید برای اخذ مجوز کار اقدام نمایید.این شرط برای افرادی که شریک زندگیشان هلندی باشد نیز شامل این قانون می شوند.شریک کاری و یا زندگی به دلیل قبول مسئولیت مالی شما تا زمان اخذ کار و کسب درآمد به عنوان یک راه اخذ مجوز کار در نظر گرفته شده است.شما باید بعد از ورود به هلند در شهرداری های محلی اسم و درخواست خود را برای گرفتن برخی از خدمات شهروندی و یا BSN ثبت نمایید.این امکان وجود ندارد که شما بتوانید شغلی در هلن بگیرید و خدمات BSN را دریافت نکنید.این خدمات نیاز به افتتاح یک حساب بانکی برای دریافت حقوق و دستمزد, بیمه و مزایای دیگر دارد.

اکثر صنایع هلند، در شهر بندری روتردام ‌در جنوب غربی هلند متمرکز شده‌اند. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به شمار می‌رود.تولید ناخالص داخلی هلند در سال 2006 میلادی 6/529 میلیارد دلار بود و رشدی سه درصدی نسبت به سال پیش از آن داشت.نیروی کار در هلند 49/7 میلیون نفر است و نرخ بیکاری آن 5/5درصد. 50/1 درصد از مردم آن در سال 1999 میلادی زیر خط فقر زندگی می‌کردند.نرخ تورم درهلند1/1 درصد در سال است.صادرات هلند شامل ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، سوخت و مواد خوراکی است که به کشورهای آلمان (5/25درصد)، بلژیک (14 درصد)، انگلیس (9/8 درصد)، فرانسه (6/8درصد)، ایتالیا (1/5 درصد) و آمریکا (5/4 درصد) صادر می‌شود.محصولات وارداتی به این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل‌و‌نقل، مواد شیمیایی، سوخت، مواد خوراکی و پوشاک است که از کشورهای آلمان (1/17 درصد)، بلژیک (9.4 درصد)، چین (4/9درصد)، آمریکا (8/7 درصد)، انگلیس (9/5 درصد)، روسیه (1/5درصد) و فرانسه (5/4درصد) وارد می‌شوند.

هزینه زندگی در هلند

هزینه مسکن در آمستردام بسیار بیشتر از سایر شهر های کوچک می باشد.همچنین گاها خدماتی مانند اینترنت تلوزیون هزینه برق هزینه گرمایش خانه و … بر روی کرایه محاسبه می شود.مورد مهم دیگر برای ادامه زندگی در هر جامعه ای مسکن است.این موضوع خود به تنهایی در حدود یک سوم هزینه های شما را تشکیل می دهد و اگر به دنبال خانه ای بزرگتر و با امکانات بیشتر باشید می تواند هزینه ای سنگین تر برای شما ایجاد کند.قیمت در هلند نیز نسبت به موقعیت مکانی مسکن متفاوت است.این تفوت در هلند مابین 200 تا 650 یورو می باشد.البته این مبلغ می تواند با توجه به متراژ آپارتمان,امکانات آپارتمان متفاوت باشد.بعد از خانه مهم ترین بخش هزینه زندگی در هلند, هزینه خورد و خوراک است.معمولا دانشگاه ها با قیمتی مناسب غذای گرم برای تمام وعده های غذایی در اختیار دانشجو ها می گذارند ولی اقتصادی ترین روش این است که خود دانشجو برای خودش غذا بپزد. هزینه زندگی در کشور هلند در طول یک ماه در حدود 650 تا 1000 یورو است.البته این آمار یک هزینه کلی است و کمتر و بیشتر شدن هزینه ها مطمئنا به سبک زندگی شما و سیستم خرج کرد شما باز می گردد.یکی از مهمترین هزینه های انسان در هر جامعه ای هزینه خوراک است.اگر شما به عنوان دانشجو وارد این کشور شده اید می توانید از غذاهای دانشگاه با هزینه ای بسیار کم و یا حتی رایگان استفاده نمایید و یا حتی می توانید از برخی تخفیف های که برای دانشجویان در برخی رستوران های در نظر می گیرند استفاده کنید.

هنر در هلند

هلند نقاش‌های شناخته شده‌ای داشته‌است. در قرن ۱۷ میلادی، در زمانی که جمهوری هلند در اوج خود بود، استادان بزرگی همچون رامبرانت، یوهانس ورمر، جان استین، جیکوب ایساکزون و بسیاری دیگر فعالیت می‌کردند. نقاش‌های مشهور قرن ۱۹ و ۲۰ هلند، ون گوگ و پیت مپندریان بوده‌اند. موریس اشر هنرمند گرافیست این دوران بود. هلند خانهٔ فیلسوف‌های بزرگی چون اسپینوزا و دزیدریوس اراسموس بوده‌است. تمام کارهای اصلی دکارت در هلند انجام شده‌است.

تحصیل در هلند

بسیاری افراد تحصیل در هلند را در جهت مهاجرت به هلند از طریق تحصیل اقدام می کنند، این افراد می توانند پس از اخذ اقامت هلند از نوع تحصیلی ، نسبت به اخذ تابعیت هلند اقدام کنند.تحصیل در هلند در میان دانشجویان متقاضیان زیادی دارد. این موضوع به دلیل امکانات و سطح بالای سیستم آموزش کشور هلند می باشد.مورد دیگری که باعث شده تا هلند برای مهاجر و تحصیل متقاضی نسبتا زیادی داشته باشد وجود فرصت های شغلی در کشور هلند است.در کشور هلند به دو زبان آلمانی و انگلیسی در دانشگاه ها تدریس می شود.داشتن مدرک دیپلم متوسطه 11 ساله برای ورود به دانشگاهها یا دیپلم 12 ساله از شرایط تحصیل در این دوره می باشد.اکثر دوره‌های دانشگاهی به مدرک دکترال(Doctoral)که‌‌ همان کار‌شناسی ارشد است ختم می‌شود.برای ورود به مقطع فوق لیسانس داشتن حداقل مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاههای ایران (اعم از دولتی، آزاد، پیام نور یا غیرانتفاعی) ضروری است.

منبع : منتو مایگریت

مشخصات نویسنده

لطفا شماره خود را در کادر زیر وارد و دکمه مشاوره رایگان را کلیک کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

چرا مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت مناسب ترین انتخاب برای شماست؟

 

طراحی سایت ارزان

tickشما با یک شرکت کاملا متخصص کار می کنید.

دارای یک تیم کاملا متخصص و بهره وری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

طراحی وب سایت یک حرفه کاملا تخصصی می باشد و اگر طراحی سایت خود را به افراد غیر متخصص بسپارید هزینه و وقت خود را هدر داده اید .

چون وب سایتهای غیر حرفه ای علاوه بر اینکه بازدیدی برای سایت شما کسب نمی کنند باعث کاهش اعتبار شما نیز خواهند شد . مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سالها تجربه و تیم متخصص کیفیت وب سایتهای شما را تضمین می نماید .

 طراحی وب سایت ارزانtick شما با یک شرکت با تجربه کار می کنید .

دارای 8 سال تجربه و 700 قرارداد با شرکت های ایرانی و خارجی

مرکز طراحی وب سایت ایفانت دارای تعداد بسیار زیادی نمونه کار در سراسر ایران و خارج از کشور می باشد . برای مشاهده نمونه کارها می توانید به صفحه ی نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

 


طراحی سایتtick در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید .

به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت های طراحی سایت در ایران

تعرفه های مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت یک پنجم الی یک دهم تعرفه های سایر مراکز طراحی وب سایت است . تعداد سفارشات بالا و تجربه ی مرکز طراحی سایت ایفانت موجب گردیده تا با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمتی ارزنده به مشتریان ارائه دهد و موجب افزایش تعداد مشتریان خود شود .


تفاوت ما با سایر مراکز طراحی سایت ارزان قیمت که شعار آنها ارزان بودن قیمت میباشد در این است که اکثر این مراکز بسته هایی را برای شما آماده می کنند و آن را با هزینه ی نسبتا کمی به شما میفروشند و شما حق انتخابی در طرح و قالب و امکانات و سایر موارد دیگر سایت خود نخواهید داشت .

اما مرکز طراحی وب سایت ایفانت سایت درخواستی شما که کاملا از نظر قالب و گرافیک و امکانات و ... طبق درخواست شماست را با هزینه ای حتی کمتر از این مراکز طراحی می نماید و این وجه تمایز مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سایر مراکز است.

 


طراحی وب سایتtick با یک شرکت معتبر و معتمد کار می کنید.

دارای تمامی مجوزهای لازم در تجارت الکترونیک و خدمات وب

شرکت ایفانت فعالیتهای خود را مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد .

این مرکز بر خلاف سایر مراکز که توسط اشخاص اداره میشوند و معتبر نیستند یک شرکت کاملا معتبر با نام شرکت داده پردازان ایفانت به شماره ثبت 11072 می باشد .


وب سایت ما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت گردیده است , دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت , معدن و تجارت می باشد و در طی سالهای اخیر تلاش زیادی در کسب اعتبار و اعتمادسازی در محیط وب نموده است .

همچنین در جهت افزایش اعتمادسازی و آسودگی خیال مشتریان هزینه طراحی پس از پایان کار و تحویل وب سایت دریافت می گردد و در ابتدای کار فقط وجه کمی بابت تایید سفارش و اطمینان از قطعی بودن سفارش اخذ می شود.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای حق شماست.

بنابراین ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات طراحی وب سایت ارزان و حرفه ای را دریافت کنید.

شرکت ایفانت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اراک , تهران و سراسر ایران است . دارای دفتر رسمی در استان مرکزی و تهران است و بصورت آنلاین با اخذ قرارداد رسمی به تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور نیز خدمات طراحی سایت ارائه می دهد .