hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

مهاجرت به سوئد,اقامت سوئد,تحصیل در سوئدکشور سوئد دارای جمعیتی نزدیک به 10 میلیون نفر است . سوئد از نظر رفاه اجتماعی پس از کشور نروژ و سوئیس, در رتبه ی سوم دنیا قرار دارد.ثبات مالی و اقتصادی در کشور سوئد بسیار بالاست ،موجب افزایش تعداد متقاضیان مهاجرت گردیده است. در حال حاضر با توجه به تصمیمات اخیر دولت سوئد، امکان اخذ ویزای کار جهت متخصصان در اولیت قرار دارد. طول مدت اخذ ویزای کاری متخصصان متناسب با سابقه و رزومه بین 6 تا 9 ماه میباشد.

 

اقتصاد سوئد

اقتصاد سوئد نسبت به گذشته این کشور رشد چندین برابری داشته است.سوئد تا اوایل قرن 19 به عنوان یکی از کشور های فقیر اروپا بود.اما بعدها دوران رشد اقتصادی سوئد آغاز شد. بعد جنگ جهانی دوم این رشد اقتصادی شتاب بیشتری بخود گرفت. درآمد خالص ملی کشور بالا رفت و شکوفائی رشد اقتصادی بوجود آمد. درآمد کشور سوئد مثل دیگر کشورهای نسبتاً کوچک صنعتی، وابسته به صادرات تولیدات صنعتی است که در حال حاضر از رشد بالائی در توازن بین صادرات و واردات برخوردار است. تولید ناخالص داخلی این کشور در سال ۲۰۰۶ میلادی ۱/۱۲۰۰میلیارد دلار بود و رشدی ۵/۴ درصدی را نسبت به سال پیش از آن نشان می‌داد. نرخ بیکاری این کشور ۶/۵درصد است. آماری از جمعیت زیر خط فقر این کشور در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد این آمار نباید چندان بالا باشد. تورم در این کشور ۴/۱درصد است. ۳۵ درصد از محصولات صادراتی این کشور را ماشین‌آلات تشکیل می‌دهد و بقیه شامل وسایل نقلیه موتوری، کاغذ و مشتقات آن، چوب، محصولات آهنی و فولادی و مواد شیمیایی است که به کشورهای آلمان (۸/۹درصد)، آمریکا (۳/۹ درصد)، انگلستان (۱/۷ درصد)، دانمارک(۹/۶ درصد)، فنلاند(۶ درصد)، فرانسه(۹/۴ درصد)، هلند(۷/۴ درصد) و بلژیک(۵/۴درصد) صادر می‌شود.

در دنیای امروز سوئد شرایط متفاوتی دارد و به عنوان یک کشور که هر ساله بر تعداد متقاضیان مهاجرتش افزوده می شود شناخته می شود.این کشور توانسته است با ثبات مالی شرایط مناسبی برای افرادی که به دنبال کار در کشورهای دیگر هستند فراهم کند.سوئد می تواند به عنوان کشوری برای داشتن یک زندگی آرام و یا کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و یا کشور برای تحصیل در بهترین سطح و غیره انتخاب شود.در ادامه تعدادی از دلایلی که باعث تبدیل شدن سوئد به یک قدرت اقتصادی در اروپا و همچنین قرار گرفتن در لیست افرادی که قصد مهاجرت و ساختن زندگی بهتری دارند آورده شده است.شما می توانید دلایل بیشتری برای زندگی در سوئد در مقاله 24 دلیل برای زندگی در سوئد بخوانید.

  • کیفیت بالای زندگی
  • نرخ بیکاری بسیار پایین
  • اقتصاد قوی و بر اساس مشارکت مردمی
  • صنعت پیشرفته و صادرات فراوان
  • سیستم آموزش و تحقیقات مدرن و پیشرفته
  • قرار داشتن دانشگاه های سوئد بین بهترین دانشگاه های جهان و بعضا رایگان بودن آنها 

تحصیل در سوئد

تحصیل در سوئد و مسائل مرتبط با آن معمولا نیاز به اطلاعی وسیع در این زمینه دارد، این موضوع بدین معناست که شما نمیتوانید بدون داشتن آگاهی در مورد شرایط اخذ اقامت سوئد برای تحصیل و یا شرایط سیستم آموزشی و تحصیلی این کشور برای تحصیل در سوئد اقدام کنید.شما باید در تمامی زمینه ها اطلاعات لازم را کسب کرده باشید از جمله این که کدام شهرها جهت امکانات مناسب تر هستند یا هزینه کدام دانشگاه ها مناسب تر است. در ضمن از جمله مواردی که باید در باب مهاجرت تحصیلی در نظر داشته باشید ، ذکر این نکته است که برای فراگیری زبان سوئدی در کشور سوئد این امکان وجود دارد که برای کالج های زبان سوئدی اقدام نمایید و زبان سوئدی را در کشور سوئد فرا گیرید اما لازم به یاداوری است که ویزای کالج زبان کشور سوئد صد در صد نخواهد بود و بهتر است متقاضی علاوه بر پذیرش کالج زبان ، پذیرش دانشگاه را نیز داشته باشد و همزمان با هم برای ویزا اقدام نماید.همزمان با تحصیل در سوئد، افراد اجازه کارقانونی به صورت نیمه وقت را هم خواهند داشت و این حق کار برای مثال در مقطع لیسانس 10 ساعت در هفته ، در مقطع فوق لیسانس 20 ساعت در هفته می باشد. برای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری و یا تبدیل هر نوع ویزایی ، اگر افراد در کشور سوئد باشند ، برای انجام این کار حتما باید به کشور خود بازگردند.البته بدیهی است که پیدا کردن کار در سوئد بسیار آسان تر از خارج از سوئد می باشد لذا به دانشجویان توصیه می گردد پس از تحصیل قبل از مراجعت شغل مناسب خویش را جست و جو و عقد قرارداد کار کنند و پس از مراجعت تنها جهت ویزای کار اقدام لازم را به عمل رسانند.

کار در سوئد

برای کار در سوئد یکی از مطمئن ترین و بهترین راه ها این است که شما بتوانید یک دعوت نامه کاری دریافت کنید.این دعوتنامه شرایط خاص خود را دارد یعنی فردی که این دعوت نامه را صادر می کند باید دارای یک شرکت معتبر در سوئد باشد و یا اینکه مدیر یک شرکت معتبر در سوئد باشد.البته پیدا کردن کار در سوئد راه های دیگری نیز دارد.یکی از این راه ها پیدا کردن کار در آگهی ها و پذیرفته شدن در آگهی می باشد.این مورد نیز شرایط خاص خود را دارد.به عنوان مثال برای هر پستی که نیازمند نیرو باشد ابتدا به مدت 3 ماه در داخل سوئد و بعد ۳ماه در اتحادیه اروپا برای نیروی مورد نظر آگهی داده میشود,در صورتی که نیروی کار مد نظر پیدا نشد از لیست مهاجرین متقاضی کار در سوئد برای جذب نیروی مورد نیاز استفاده می شود.در نهایت اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری مشکل و دشوار است . مراقب باشید افراد کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند، اینان از میل زیاد افراد در باب کار در کشور سوئد استفاده میکنند و این سخنان واهی و بی اساس را میگویند.اما اکنون بهترین راه برای کار در کشور سوئد این می باشد که همانند سایر کشور های اروپایی اشخاص پس از اتمام تحصیل در کشور سوئد برای ویزای کاری سوئد اقدام نمایند. یعنی در ابتدا با ویزای تحصیلی وارد کشور سوئد شوند و بعد از اتمام تحصیل در این کشور به دنبال کار بگردند و بعد از یافتن کار در کشور سوئد برای تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری اقدام نمایند.در خصوص یافتن کار در سوئد شایان به ذکر است که سوئد به دنبال نیرو های متخصص می باشد و در بعضی از رشته ها در حال حاضر دارای بحران نیروی کار می باشد البته چنان که به عرضتان رسید، یافتن کار در سوئد چندان ساده نیست و نیاز به تخصص ویژه دارد.کار کردن در سوئد زمینه ساز اخذ اقامت سوئد است البته پس از چهار سال ! بدین معنا که در صورت پیدا کردن کار در سوئد و پرداخت مالیات ،فرد پس از چهار سال قادر به اخذ اقامت می باشد.

هزینه زندگی در سوئد

هزینه زندگی در سوئد بسیار بالا می باشد و استکهلم نیز که به عنوان پایتخت این کشور شناخته می شود گرانترین شهر این کشور برای زندگی است.متوسط درآمد ماهانه در سوئد در حدود 30.000 کرون است.البته این درآمد در استکهلم میتواند نسبت به سایر شهر ها بیشتر باشد.در طرف مقابل نیز در استکهلم بسیاری از کالاها و هزینه ها نسبت به شهر های دیگر بیشتر است.بیشترین هزینه در استکهلم, هزینه مسکن است.مسکن میتوانید بزرگترین بخش هزینه های زندگی در سوئد را برای مهاجرین تشکیل دهد.این هزینه به تنهایی می تواند در حدود 30 درصد هزینه های کلی را تشکیل دهد.در صورتی که مسکن شما از طریق شرکتی که در آن کار می کنید تامین شود می تواند تاثیر زیادی در هزینه ها داشته باشد و برای شما کمکی بزرگ به حساب می آید.در ادامه لیستی از اقلام مورد نیاز زندگی همراه با هزینه هایشان در سوئد که آورده شده است شما می توانید برای دیدن هزینه موارد دیگر به لینک هزینه های زندگی در سوئد مراجعه نمایید.

 

منوی ناهار همرا با یک نوشیدنی 99 کرون
500 گرم (1 پوند) شیر پرچرب 10 کرون
12 عدد تخم مرغ 35 کرون
1 کیلوگرم (2پوند) گوجه فرنگی 32 کرون
500 گرم (16 اونس) پنیر محلی 55 کرون
1 کیلوگرم (2پوند) سیب 23 کرون
نان برای دونفر برای یک روز 16 کرون
500 گرم (1 پوند) سینه مرغ 49 کرون

منبع : منتو مایگریت

مشخصات نویسنده

لطفا شماره خود را در کادر زیر وارد و دکمه مشاوره رایگان را کلیک کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

چرا مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت مناسب ترین انتخاب برای شماست؟

 

طراحی سایت ارزان

tickشما با یک شرکت کاملا متخصص کار می کنید.

دارای یک تیم کاملا متخصص و بهره وری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

طراحی وب سایت یک حرفه کاملا تخصصی می باشد و اگر طراحی سایت خود را به افراد غیر متخصص بسپارید هزینه و وقت خود را هدر داده اید .

چون وب سایتهای غیر حرفه ای علاوه بر اینکه بازدیدی برای سایت شما کسب نمی کنند باعث کاهش اعتبار شما نیز خواهند شد . مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سالها تجربه و تیم متخصص کیفیت وب سایتهای شما را تضمین می نماید .

 طراحی وب سایت ارزانtick شما با یک شرکت با تجربه کار می کنید .

دارای 8 سال تجربه و 700 قرارداد با شرکت های ایرانی و خارجی

مرکز طراحی وب سایت ایفانت دارای تعداد بسیار زیادی نمونه کار در سراسر ایران و خارج از کشور می باشد . برای مشاهده نمونه کارها می توانید به صفحه ی نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

 


طراحی سایتtick در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید .

به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت های طراحی سایت در ایران

تعرفه های مرکز طراحی سایت ارزان ایفانت یک پنجم الی یک دهم تعرفه های سایر مراکز طراحی وب سایت است . تعداد سفارشات بالا و تجربه ی مرکز طراحی سایت ایفانت موجب گردیده تا با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمتی ارزنده به مشتریان ارائه دهد و موجب افزایش تعداد مشتریان خود شود .


تفاوت ما با سایر مراکز طراحی سایت ارزان قیمت که شعار آنها ارزان بودن قیمت میباشد در این است که اکثر این مراکز بسته هایی را برای شما آماده می کنند و آن را با هزینه ی نسبتا کمی به شما میفروشند و شما حق انتخابی در طرح و قالب و امکانات و سایر موارد دیگر سایت خود نخواهید داشت .

اما مرکز طراحی وب سایت ایفانت سایت درخواستی شما که کاملا از نظر قالب و گرافیک و امکانات و ... طبق درخواست شماست را با هزینه ای حتی کمتر از این مراکز طراحی می نماید و این وجه تمایز مرکز طراحی وب سایت ایفانت با سایر مراکز است.

 


طراحی وب سایتtick با یک شرکت معتبر و معتمد کار می کنید.

دارای تمامی مجوزهای لازم در تجارت الکترونیک و خدمات وب

شرکت ایفانت فعالیتهای خود را مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد .

این مرکز بر خلاف سایر مراکز که توسط اشخاص اداره میشوند و معتبر نیستند یک شرکت کاملا معتبر با نام شرکت داده پردازان ایفانت به شماره ثبت 11072 می باشد .


وب سایت ما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت گردیده است , دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت , معدن و تجارت می باشد و در طی سالهای اخیر تلاش زیادی در کسب اعتبار و اعتمادسازی در محیط وب نموده است .

همچنین در جهت افزایش اعتمادسازی و آسودگی خیال مشتریان هزینه طراحی پس از پایان کار و تحویل وب سایت دریافت می گردد و در ابتدای کار فقط وجه کمی بابت تایید سفارش و اطمینان از قطعی بودن سفارش اخذ می شود.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای حق شماست.

بنابراین ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات طراحی وب سایت ارزان و حرفه ای را دریافت کنید.

شرکت ایفانت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اراک , تهران و سراسر ایران است . دارای دفتر رسمی در استان مرکزی و تهران است و بصورت آنلاین با اخذ قرارداد رسمی به تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور نیز خدمات طراحی سایت ارائه می دهد .